POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

PKO BP
WŁASNY KĄT biznes

  • Rodzina na Swoim na 100% wartości nieruchomości
  • 20% kredytu na dowolny cel
  • możliwość wielokrotnego przewalutowania

Czy warto pżyczyc w kredito

Wnioskując o pożyczkę w kredito24, możemy starać się o 2 000 złotych. Warto podkreślić Kredito.pl proponuje dłuższy czas kredytowania niż inne firmy. Czas spłaty w kredito24 to 45 dni. Gdy kredytobiorca w sprecyzowanym czasie nie może spłacić pożyczki, po konsultacjach z firmą, czas ten można wydłużyć. Z szybkie pożyczki może skorzystać każdy.

Wystarczy, że jest się dorosłym obywatelem naszego kraju, posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy także konto bankowe. Nie są wymagane w tym przypadku zaświadczenia o dochodach, ani również żadne zapewnienia. Firma postępuje bardzo uczciwie, więc aby jej klienci nie wpadli w „spiralę kredytową”, ponowną pożyczkę mogą zaciągnąć nie prędze niżj 7 dni od spłaty uprzedniego zadłużenia.

Rozpatrzenie wniosku

Decyzję o potwierdzaniu pożyczki otrzymasz w ciągu kilkunastu minut. W obecnej chwili kredito24 oferuje najkorzstniejszą pożyczkę na rynku produktów parabankowych.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Kredyt na oświadczenie

Nie trzeba dostarczać nam swoich zarobków, prezentować umowę o pracę. Wystarczy nam Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie ważne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ułatwiona procedura udzielania pożyczek znacznie upraszcza całą procedurę.Decyzję o wysokości przyznanej pożyczki na oświadczenie uzyskasz w parę minut! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa